Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
8 İnç Sessiz TPR Termoplastik Kauçuk 616LBS Yönlü Kilitli Döner Tekerlekler
| Ürün Adı: | 8 inç Büyük Boy Sessiz TPR Tekerlek 616LBS Kapasiteli Döner Kilitleme Ağır Hizmet Tekerleri Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | 8 inç TPR yan kilitli ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Ağır Hizmet Plakası Montajlı Tekerlekler
| Ürün adı: | WBD Toptan Satış 5" Tekerlek 506LBS Kapasiteli Gri TPR Sert Plakalı Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 5" TPR sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
Hafif Hizmet 2 İnç Siyah Kauçuk Tekerler Yan Fren Parke Zemin İçin Yumuşak Döner Teker Tekerlek
| Tekerlek Genişliği: | 20.3MM |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Hafif Hizmet Tekerleri |
Paslanmaz Çelik Endüstriyel Çubuklar Gıda İşleme ve Tıbbi Ekipmanlar için Plaka Çubukları
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
100 ila 300 KG yük kapasiteli kauçuk tekerlekler, yumuşak turuncu elastik, iç ve dış mekan uygulamaları için ideal, dayanıklı ve tekerlek çözümü
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Endüstriyel için 2-4 inç yarıçaplı döner kilitli çelik döner makaralar
| Tekerlek malzemesi: | TPR |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2-4 İnç |
| Tekerlek Rengi: | Gri |
Gri Tekerlekli Hafif Hizmet Tekerlekleri, Gri Tekerlekler, Pürüzsüz Tekerlekler ve Sıcaklık Aralığı -20 ila 100 Santigrat Derece
| Finish: | Zinc Plated |
|---|---|
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
Dayanıklı ve Hafif Tasarım Plastik Tekerlek Çekirdekli Hafif Hizmet Tipi Tekerlekler
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
Top rulmanları ve dayanıklı bitirme ile endüstriyel kasetler
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Genişletilebilir Kök Montaj Tipi, Döner Kilit ve Plastik Malzemesi Olmayan Endüstriyel Çarklar
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |

