Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 5 steel floor lock casters ] eşleşme 184 Ürünler.
4 İnç İçi Boş Çekirdekli Poliüretan Tekerlekler Turuncu Siyah Tekerlek Döner Kilitleme Tekerleri
| Product Name: | 4 Inch Hollow Core Polyurethane Wheels Orange Black Wheel Swivel Locking Casters |
|---|---|
| Style:: | Medium duty polyurethane casters |
| Wheel Color:: | Black+Orange |
Ağır Güçlü Yeşil Galvanizli Çelik Döner Yük Yüksekliği 148mm Endüstriyel Casters ISO Sertifikalı
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Türü: | döner |
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
Galvanizli Kaplama Daha fazla Ürün Üst Plaka Boyutu 100*100*85*85 Performans için Çelik Tekerlek Malzemesi
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| Renk: | Yeşil |
| Türü: | döner |
Yeşil galvanizli çelik tekerlekler yukarı kaldırmak üst Jacks 300KG yük kapasitesi
| Yük kapasitesi: | 300kg |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi |
| Yüzey işlemi: | Galvaniz Kaplama |
Çelik Tekerlek Çarkları Yükselt Top Jack Döner fonksiyonu ile pürüzsüz ve kolay kaldırma
| Germe yüksekliği: | 151/172/198/248 mm |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Türü: | döner |
Yeşil çelik tekerlek malzemesi ile hızlı ve kolay kaldırma
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
Çelik Çarklar Tekerlek Üst Plakası Boyutu 100*100*85*85 Daha Fazla Ürün Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 300kg |
| Türü: | döner |
Endüstriyel Daha Fazla Ürün Yükseklik 148/176/204/248mm Çelik Tekerlek Malzemesi ve Daha Fazla Seçenek
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Çelik plaka montajı, düz rulmanlı plastik tekerlek çekirdeği ile hafif görevli makaralar Toplam kilit / döner kilit fren
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Plaka Montaj Tipi -20 ila 100 derece sıcaklık aralığı için Hafif Görevli Çarklar
| Montaj Tipi: | Plaka |
|---|---|
| tekerlek yatağı: | Düz rulmanlı |
| Ev materyalleri: | Çelik |

