Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 260 Ürünler.
880LBS Kurutma Rafı Yan Fren Döner 6 İnç Fenolik Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 İnç Kurutma Rafı Arabası Tekerleği Döner Yan Fren Isıya Dayanıklı Endüstriyel Tekerler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | 6 inçlik kurutma rafı tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
85mm Kauçuk Tekerler Döner Dişli Gövde 110lbs Kapasite
| Ürün Adı: | 85mm Siyah Kauçuk Tekerler Döner Dişli Kök Endüstriyel Tekerlekler Tedarikçisi Çin |
|---|---|
| Tarzı:: | Dişli gövdeli endüstriyel kauçuk tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 85mm |
250mm Lastik Tekerler 10 İnç Siyah Bijon Delik Tipi Döner Fren Tekerleri
| Ürün adı: | 250mm Endüstriyel Kauçuk Tekerler Siyah Bijon Delik Tipi Döner Fren Tekerleri Fabrika Çin |
|---|---|
| stil:: | Cıvata deliği endüstriyel kauçuk tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 10 inç |
150x50mm Siyah Endüstriyel Tekerler 360° Döner Alüminyum Kauçuk Teker Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi
| Ürün adı: | 150x50mm Siyah Endüstriyel Tekerler 360° Döner Alüminyum Kauçuk Teker Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum kauçuk ağır hizmet tekeri döner |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah+Gümüş |
Yumuşak 5 "Kauçuk Tekerler Siyah Tekerlek Döner Mil 176lbs Kapasite
| Ürün adı: | 5 "Kauçuk Tekerler Siyah Tekerlek Döner Gövdeli Endüstriyel Teker Tekerler Çin Tedarik Ediyor |
|---|---|
| stil:: | Stem endüstriyel tekerler kauçuk |
| Tekerlek boyutu:: | 125 mm |
3" Civata Delikli Lastik Tekerler Toz Kapaklı Döner Endüstriyel Teker Tekerlekler
| Ürün Adı: | OEM 3 "Cıvata Delikli Kauçuk Tekerler Toz Kapaklı Döner Endüstriyel Tekerlekler |
|---|---|
| Tarzı:: | Cıvata deliği kauçuk tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 75mm |
264 lbs Kapasiteli Sert Lastik Tekerler 200mm Siyah Tekerlek Standardı
| Ürün adı: | Sert Lastik Tekerler 200mm Siyah Teker Standart Endüstriyel Tekerler Üretici |
|---|---|
| stil:: | Sert endüstriyel tekerler kauçuk |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
4 İnç Katı Kauçuk Tekerler Döner Kilitlemeli Dişli Kök Teker Tekerlekler Kapaklı
| Ürün Adı: | 4 İnç Katı Kauçuk Tekerler Döner Kilitleme Dişli Kök Kapaklı Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tarzı:: | Dişli Kök kilitlenebilir kauçuk tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
Çelik kauçuk tekerlek malzemesi kauçuk rotorlar döner sabit fren rotorları birimleri ağırlığı 4kg 5kg dayanıklı endüstriyel ağır görev
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Çinko kaplı kapalı kauçuk rotorlar 2 inç Tekerlek çapı 46mm Tekerlek Ağır görev hareket için
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |

