Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial rubber caster wheels ] eşleşme 260 Ürünler.
46 mm, işaretlemeyen dökme demir kauçuk tekerlekler, güçlü 264 lbs yük kapasitesi
| Türü: | tekerler |
|---|---|
| ağırlık birimi: | 4kg-5kg |
| Kapasite: | 264 pound |
3-8 inç Elastik Mavi Kauçuk Çark Çarkı Sink kaplama ile işaretsiz
| Rulman Tipi: | Makaralı/Çift Bilyalı/Düz Rulman |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
| Kullanımı: | İç Mekan/Dış Mekan |
Özelleştirilebilir Cıvata Deliği Döner Yumuşak Lastik Teker Tekerlekler 200mm Boyut
| Ürün adı: | Renk Özelleştirilebilir Yumuşak Bijon Deliği Döner Elastik Lastik Tekerler Çin Tedarik Ediyor |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk cıvata delikli tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 200 mm |
ISO9001 242lbs Kapasiteli 6 İnç Lastik Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç 242lbs kapasiteli döner sert plaka cıvata deliği gövdesi dişli gövde elastik kauçuk standart e |
|---|---|
| Stil:: | Elastik kauçuk standart endüstriyel tekerlekler |
| Yükleme kapasitesi:: | 110kg |
50 mm endüstriyel iskelet rotor tekerlekleri rulo rulmanları ile
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Elastik Kauçuk 6 İnç Kilitleme Döner Tekerler, ISO9001 Sert Kauçuk Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme altın pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tekerl |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk pp ağır hizmet tekeri |
| Renk:: | Altın+Siyah |
10'' Lastik Tekerler Katı Tekerlek Döner Kilitleme Gövdeli Teker Tekerler Endüstriyel
| Ürün Adı: | 10 inç Siyah Kauçuk Tekerler Katı Tekerlek Döner Kilitleme Kök sarhoş tekerlek Endüstriyel Toptan |
|---|---|
| Tarzı:: | Kök kilitlenebilir endüstriyel kauçuk tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 250 mm |
150kg Kapasiteli 100x33mm Avrupa Yumuşak Mavi Tekerlekler Döner Elastik Kauçuk Caster Tekerlekler Toptan Satış
| Ürün adı: | 150kg Kapasiteli 100x33mm Avrupa Yumuşak Mavi Tekerlekler Döner Elastik Kauçuk Caster Tekerlekler To |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk orta hizmet avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
7 İnç Siyah Kauçuk Endüstriyel Tekerlekler Metal Kapak Döner Plaka Caster Tekerlekler Fabrikası Çin
| Product Name: | 7 Inch Black Rubber Industrial Wheels Metal Cover Swivel Plate Caster Wheels Factory China |
|---|---|
| stil:: | Siyah kauçuk endüstriyel küçük tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 7 inç |
Özel yapılmış kauçuk kabukları birimi Ağırlığı 4kg 5kg Renk seçenekleri Siyah Mavi Yeşil Ekipman hareketliliği ve sanayi için mükemmel
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |

