Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 816 Ürünler.
Ağır Görevli Döner / Sert / Kilitli 90MM-125MM Döner / Sert / Kilitli
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Ağır Hizmet ve Zorlu Ortamlar İçin Hassas Bilyalı Rulman Çelik 3 İnç Tekerlek Çapı
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
280kg Yükleme Ağır Hizmet Tipi Bilyalı Rulman Tekerlekleri, 6 İnç Ağır Hizmet Döner Tekerler
| Ürün adı: | 6 inç 42mm genişlik üst plaka çift bilyalı rulman plastik pp ağır hizmet tipi tekerler endüstriyel |
|---|---|
| stil:: | PP ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek Malzemesi:: | PP/Plastik |
Yumuşak yuvarlak top rulmanlı 3/4/5/6/8 inç kauçuk araba tekerlekleri
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
4 İnç 200kg Kapasiteli Makaralı Rulmanlı Döner Ağır Mobilya Tekerlekleri
| Ürün adı: | Fabrika Satışları 4 inç Gümüş İçi Boş Tekerlek 200kg Kapasiteli Dökme Demir Döner Frenli Mobilyalar |
|---|---|
| Stil:: | 4 inç içi boş mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
Ağır Güçlü Trolley Arabası Tekerlekleri 2.5 Bolt Delik Aralıklı Kauçuk / Naylon Döner / Sert
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Cıvata Delik Aralığı: | 2,5 inç |
Ağır Görevli Döner Kauçuk Üst Plakalı Castor Tekerlek Top Taşıyıcısı
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
4/5/6/8 inç top rulmanı döner sert kilitli araba arabası tekerlekleri ipli sap üst plaka monte edilmiş
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
150mm 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Dökme Demir Döner Plakalı frenli döner tekerler
| Ürün adı: | 150mm Çap 616LBS Yük Kapasitesi İçi Boş Tekerlek Dökme Demir Döner Plaka Ağır Hizmet Tipi Tekerler S |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm ağır hizmet içi boş mobilya tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 150X50mm |

