Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels with steel stem ] eşleşme 61 Ürünler.
Yükseklik 90mm ila 125mm tekerlekler 3 inç çelik sap boyutu M12x15mm döner tekerlekler ağır ekipman ve taşıma arabaları için
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Bilyalı Rulmanlı Gri PU 125mm Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
| Ürün adı:: | 125mm çap 12x15 dişli kök rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri tek parça yürüyen merdiven tekerl |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek malzemesi:: | PU |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch Endüstriyel Ağır Görevli Trolley Tekerlekleri 8 Inch
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Bolt Delik Aralık 25 Inch Trolley Wheels Trolley Araba için tasarlanmış ağır görevli 4 X 45 inçlik ve sağlam plaka boyutuna sahip
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Trolley Tekerlekleri Ağır Güçlü Lastik Tekerlekler Diametri 8 inç Yüksekliği 125mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Döner / sert / kilitleme montu olan ağır yüklü araba rotörleri
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Kullanımı: | araba arabası |
200-500 kg yük kapasitesi olan ağır yüklü araba arabaları
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
| Kullanımı: | araba arabası |
CE Sertifikalı Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yükseklik Aralığı 90mm 125mm Sepet Arabası Endüstriyel ve Ağır Yük Taşımacılığı için İdeal
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

