Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels with steel stem ] eşleşme 55 Ürünler.
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
150mm Toplam Fren Dişli Kök İçi Boş Çekirdekli Bilyalı Rulman Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | 150mm Toplam Fren Dişli Kök Döner İçi Boş Çekirdek Bilyalı Rulman Siyah PVC Tekerler Tekerlekler Top |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli siyah pvc kilitli tekerler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah renk |
Frenli Tekerlekler Tekerlek Kauçuk 2 inç 4 inç 5 inç Tekerlekler Frenli Siyah Mavi Yeşil Renklerde Döner Sabit Tipler
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
3 İnç 4 İnç 5 İnç Yumuşak TPR Alışveriş Sepeti Tekerlekleri İçi Boş Kingpin Tekerler Gri Cıvata Delikli Döner Tekerler
| Ürün adı:: | 3 İnç 4 İnç 5 İnç Yumuşak TPR Alışveriş Sepeti Tekerlekleri İçi Boş Kingpin Tekerler Gri Cıvata Deli |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |
Dökme Demir 75mm Üst Sert Plaka Siyah Çatal Masa için Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Üretim 75mm Üst Plaka Tipi Sert Plaka Siyah Çatal Orta Hizmet Dökme Demir Masa Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir sert tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Ütü |
Endüstriyel Kauçuk Çubukları, İşaretsiz Çaplama Türü Endüstriyel ve Malzeme Taşımacılığı için tasarlanmış Ağır Yüklü Tekerlekler
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
100 ila 300 KG yük kapasiteli kauçuk tekerlekler, yumuşak turuncu elastik, iç ve dış mekan uygulamaları için ideal, dayanıklı ve tekerlek çözümü
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Top Plate Tipi Montaj Paslanmaz Çelik Casters For Bouble Ballrace Bracket Feature
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Çelik Çarklar 100-300KG Yük Kapasitesi 3-8 Kauçuk Tekerlekli
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
4kg 5kg Kauçuk Tekerlekler Özelleştirilebilir İşaretlemeyen Taban Tipi Depo ve Uygulamalar İçin Sorunsuz Dönen Tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |

