Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels with steel stem ] eşleşme 61 Ürünler.
ISO9001 PP 44lbs Yükleme 75mm Araba Tekerlekleri Ağır Hizmet
| Ürün adı:: | 75mm 44lbs kök tüm siyah pp gıda sepeti arabası tekerlekleri ağır |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi:: | PP |
| Tür:: | Yemek arabası arabası tekerlekleri |
100mm PU Araba Tekerlekleri Ağır Hizmet
| Ürün Adı:: | 100mm çap 1/2-13x4/5 dişli kök koyu mavi rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Koyu mavi |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU/Poliüretan |
Çelik Konut Ağır Görevli Kauçuk Çark 8 Inç Dayanıklı Çelik Kauçuk Kombinasyon Çark Depo Arabaları için Uygun
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Yük Kapasitesi 100 ila 300 KG Ağır Güçlü Lastik Çark 8 Inç Siyah Mavi Yeşil Performans Ağır Yük Taşıma Çarkı
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Siyah kauçuk tekerlekler elastik yumuşak turuncu yük kapasitesi 100 ila 300 KG ve ağır iş için esnek tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
3 ila 8 İnç Tekerlek Çapı, İşaret Bırakmayan Yüzeyli Rulmanlı Kauçuk Tekerlekler, Ağır Yük Taşıma ve Endüstriyel Kullanıma Uygun
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
100mm çap 1/2-13x4/5 dişli kök koyu mavi rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi
| Ürün adı:: | 100mm çap 1/2-13x4/5 dişli kök koyu mavi rulman pu alışveriş arabası tekerlekleri ağır hizmet tipi |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Koyu mavi |
| Tekerlek Malzemesi:: | PU/Poliüretan |
75x32mm Ağır Hizmet Dökme Demir Dişli Mil Döner Kilitleme Tekerleri
| Ürün adı: | EXW Fiyatı 75x32mm Katı Dökme Demir Dişli Mil Döner Kilitleme Orta Hizmet Arabası Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dökme demir döner kilitli gövde tekerlekleri |
| Braket Yüzeyi:: | elektroforez tedavisi |
Yeşil Kauçuk Çarkları Rol rulman türü Yük Kapasitesi 100 ila 300 KG Endüstriyel ekipmanlar için uygun ağır görev tekerlekleri
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Tread Type: | Non-Marking |
| Color : | Black/Blue/ Green |
4.5 Inch Heavy Duty Paslanmaz Çelik Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |

