Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ floor locks ] eşleşme 297 Ürünler.
4kg 5kg Kauçuk Tekerlekler Özelleştirilebilir İşaretlemeyen Taban Tipi Depo ve Uygulamalar İçin Sorunsuz Dönen Tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
Yük Kapasitesi 100 ila 300 KG Ağır Güçlü Lastik Çark 8 Inç Siyah Mavi Yeşil Performans Ağır Yük Taşıma Çarkı
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Hastane mobilyaları için paslanmaz çelik malzeme ile beyaz gri plaka tıbbi kabuklar
| Yükleme kapasitesi: | 125kg |
|---|---|
| Türü: | Plaka |
| Yüklü Kapasite: | 275 pound |
Çelik iskeletler için ultra hafif iskelet döşeme tekerlekleri
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
Kaymaz Orta Görevli Döner Tekerlek Çarkı Kauçuk 4 Inch Tekerlek Diametresi Orta Görevli Kaymaz 3-6 Inch Tekerlek Genişliği
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Type: | PU/PVC/TPR/PP/Rubber |
Yan Frenli 3 İnç Kırmızı Poliüretan Orta Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Yan Fren Toptan ile 3 inç Kırmızı Poliüretan Orta Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | Orta hizmet tipi tekerler 75 mm |
| Tekerlek boyutu:: | 3" |
8 İnç Büyük Çap 660LBS Yük Kapasitesi Dökme Demir İçi Boş Döner Plaka Tekeri
| Ürün adı: | YLcaster, 8 inç Büyük Teker 660LBS Yüksek Kapasiteli Dökme Demir İçi Boş Tekerlek Döner Plaka Ağır H |
|---|---|
| Stil:: | 8 inç ağır hizmet tipi içi boş demir tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
75x21mm Döner Döner Dişli Gövde Beyaz PP Hafif Hizmet Tekerleri Toplam Fren
| Ürün adı: | 75x21mm Dolu Teker Toplam Fren Döner Döner Dişli Mil Beyaz PP Hafif Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet tipi pp tekerlekler |
| Braket Malzemesi:: | preslenmiş çelik |
Mobilya için Frenli 50mm PP Çekirdek PVC Tekerlek Yumuşak Döner Plakalı Tekerler
| Ürün adı:: | Mobilya Çin için Frenli 50mm PP Çekirdek PVC Tekerlek Yumuşak Döner Plakalı Tekerler |
|---|---|
| Malzeme:: | PVC/PU+PP |
| Rulman:: | Top |
Pençe Makineleri için 63mm Çaplı Kilitlenebilir Tekerlekler Döner Plakalı TPR Tekerleri
| Ürün adı: | 63mm Çap Kilitlenebilir Tekerlekler Döner Plakalı Kahverengi TPR Tekerlekler Pençe makineleri için |
|---|---|
| stil:: | Pençe makinesi tekerlekleri |
| Tekerlek Rengi:: | Kahverengi |

