Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 156 Ürünler.
Bilyalı Rulmanlı Tekerlekli Arabalar 3/4/5/6/8 İnç Endüstriyel Taşıma İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
200-500kg Kapasite Döner Çarklar 3/4/5/6/8 Inch Yük Taşıyan Çarklar
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 200-500kg |
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
Endüstriyel Ortamlarda Ağır Ekipmanlar için TPR Üstten Plakalı Ağır Hizmet Tekerlekli Döner Tekerlek
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin Ağır Hizmet Tipi Tekerler
| Ürün adı: | 8 Inç Büyük Siyah Lastik Tekerlek Döner Plaka Yan Kilit İçi Boş Çekirdek Endüstriyel Arabalar İçin A |
|---|---|
| stil:: | İçi boş kauçuk döner ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek boyutu:: | 8 inç |
Ağır Hizmet Tipi 5 İnç Ferforje Kauçuk Tekerler Yan Kilit Endüstriyel Dökme Demir Arabası Tekerlekleri Toptan Satış
| Tekerlek Genişliği: | 50mm |
|---|---|
| Ev materyalleri: | Çelik |
| Tip: | Ağır Hizmet Tipi Kauçuk Tekerler |
Endüstriyel Kauçuk Çubukları, İşaretsiz Çaplama Türü Endüstriyel ve Malzeme Taşımacılığı için tasarlanmış Ağır Yüklü Tekerlekler
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Frenli Tekerlekler Tekerlek Kauçuk 2 inç 4 inç 5 inç Tekerlekler Frenli Siyah Mavi Yeşil Renklerde Döner Sabit Tipler
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
3 İnç Zemin Koruma Alışveriş Sepeti Tekerlekleri Gri TPR Dişli Kök Döner Tekerler OEM
| Ürün adı:: | 3 İnç Zemin Korumalı Alışveriş Sepeti Tekerlekleri Gri TPR Dişli Kök Döner Tekerler Toptan Satış |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Gri |
| Tekerlek Malzemesi:: | TPR |

