Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 163 Ürünler.
Siyah kauçuk tekerlekler elastik yumuşak turuncu yük kapasitesi 100 ila 300 KG ve ağır iş için esnek tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Çeşitli zemin türlerinde çekiş ve pürüzsüz yuvarlanma sağlayan zine kaplamalı ipli saplı döşeme tekerlekleri
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Birim Ağırlığı 4kg 5kg 2 inç 4 inç 5 inç tekerlekler frenli makaralar siyah mavi yeşil sağlam ve performans
| Load Capacity: | 100-300 KG |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Housing Material: | Steel |
198LBS Kapasiteli 5 İnç Yumuşak Tekerlek Mavi TPR Yönlü Sessiz Araba Tekerleği
| Ürün adı: | 198LBS Kapasiteli 5 İnç Yumuşak Tekerlek Mavi TPR Yönlü Sessiz Araba Tekerleri Tedarik Çin |
|---|---|
| stil:: | Yumuşak TPR sert tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Mavi + Siyah |
Elastik Kauçuk 6 İnç Kilitleme Döner Tekerler, ISO9001 Sert Kauçuk Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 inç üst plaka döner sabit sert kilitleme altın pp çekirdek siyah elastik kauçuk ağır hizmet tekerl |
|---|---|
| stil:: | Elastik kauçuk pp ağır hizmet tekeri |
| Renk:: | Altın+Siyah |
198lbs Kapasiteli 100mm Caster Wheel, TPR Döner Araba Tekerlekleri
| Ürün adı: | Depo arabaları için 100mm 198lbs rulman termoplastik orta hizmet iletken tekerlekler |
|---|---|
| Stil:: | Orta hizmet tipi iletken tekerlekler |
| Tekerlek malzemesi:: | TPR+PP |
Kapaklı 100mm 198lbs Kapasiteli Yumuşak Kauçuk Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | 100mm 198lbs rulmanlı termoplastik kauçuk orta hizmet kapaklı tekerler |
|---|---|
| Stil:: | 100 mm orta hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek Genişliği:: | 32 mm |
Araba Tekerleği 5 İnç Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün Adı: | Siyah Kauçuk Arabası Tekerleği 5 inç Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tarzı:: | 5" kauçuk döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
5 İnç Termoplastik Lastik Tekerlekler Dişli Kök Mavi TPR Döner El Arabası Tekerleri
| Ürün adı: | 5 İnç Termoplastik Lastik Tekerlekler Dişli Kök Mavi TPR Döner El Arabası Tekerleri |
|---|---|
| stil:: | Dişli gövdeli tpr tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Koyu mavi |
3 ila 8 İnç Tekerlek Çapı, İşaret Bırakmayan Yüzeyli Rulmanlı Kauçuk Tekerlekler, Ağır Yük Taşıma ve Endüstriyel Kullanıma Uygun
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |

