Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 8 inch rubber trolley wheels ] eşleşme 163 Ürünler.
100 ila 300 KG yük kapasiteli kauçuk tekerlekler, yumuşak turuncu elastik, iç ve dış mekan uygulamaları için ideal, dayanıklı ve tekerlek çözümü
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Endüstriyel arabalar ve dış mekan makineleri için uygun, kauçuk PP göbekli dış mekan kauçuk tekerlekler
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Feature: | Customable |
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
2 İnç Sert Kauçuk Döner Tekerlekler İkiz Tekerlek İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Hareketli Ekici Üsleri İçin Tekerler
| Ürün adı: | 2 İnç Sert Kauçuk Döner Tekerlekler İkiz tekerlek İçi Boş Kingpin Cıvata Deliği Hareketli Ekici Üsle |
|---|---|
| stil:: | Çift tekerlekli kauçuk içi boş mafsal tekerleri |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
50mm Çap Çift Kilitli Döner Civata Delikli Sert Lastik Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 2 İnç Siyah Tekerlek 154LBS Kapasiteli Sert Kauçuk İkiz Tekerlek Kilitleme Döner Cıvata Delik Tekerl |
|---|---|
| Stil:: | 2 inç çift bijon delikli tekerlekler |
| Tekerlek Rengi:: | Siyah |
6.3 Inç Kauçuk Merdiven Tekerlekleri Siyah Tri Caster Tekerlekler 286lbs El Kamyonları İçin Yükleme Merdiveni Tırmanma Tekerlekleri
| Ürün adı: | 6.3 inç Kauçuk Merdiven Tekerlekleri Siyah Tri Caster Tekerlekler 286lbs El Kamyonları İçin Yükleme |
|---|---|
| stil:: | Üç tekerlekli merdiven çıkma tekeri |
| Tekerlek çapı:: | 6.3 inç |
CE Sertifikalı Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yükseklik Aralığı 90mm 125mm Sepet Arabası Endüstriyel ve Ağır Yük Taşımacılığı için İdeal
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Bolt Delik Arası 25 Inç Ağır Görevli Tekerlek Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark Çark
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Bolt Delik Aralık 25 Inch Trolley Wheels Trolley Araba için tasarlanmış ağır görevli 4 X 45 inçlik ve sağlam plaka boyutuna sahip
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
Kilitli Montajlı Tekerlekli Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi Dişli Saplı Cıvata Deliği Aralığı 2,5 İnç Ağır Hizmet Uygulamaları İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Ağır Görevli 2.5 Inç Bolt Delik Aralıklı Araba Tekerlekleri 90-125mm Arabalar İçin
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

