Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
OEM Katı Çelik Kök Nylon iskelet Casters Düzenlenebilir Endüstriyel Caster Wheel
| Ürün Adı:: | Katı Çelik Kök Naylon İskele Tekerlekleri Ayarlanabilir Dişli Kök İskele Tekerleri OEM |
|---|---|
| Tekerlek Rengi:: | Beyaz |
| Tekerlek Malzemesi:: | PA |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 50mm Çark Genişliği Ağır Yükler için 3,5 Inç Döner Yarıçap
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Endüstriyel uygulamalar için yüksek yük kapasitesine sahip sessiz tekerlekler
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Yukarı levha boyutu 2-6 inç ve 1-4 inç tekerlek genişliği
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
Yukarı plaka boyutu 2-6 inç Ağır yükler ve performans için ağır görevli makaralar
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
194mm Yükseklik Toplam Kilit Fren Tipi 3 Ton Ağır Güçlü Endüstriyel Uygulamalar için PU Caster Wheel
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 inç Toplam Yükseklik 150mm PU Çark Çarkları Çeşitli ve Ağır Endüstriyel Uygulamalar için 2 inç Çark Genişliği
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Ağır Güçlü Uygulamalar için Fenol Endüstriyel Çarklar Yaka Halkası Kök Montaj Tipi Polyurethane Tekerleği
| Swivel Lock: | Yes/No |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |

