Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial caster wheels heavy load ] eşleşme 558 Ürünler.
İşaretsiz 350kg Yükleme Alüminyum Çekirdekli 10 İnç Ağır Hizmet Tipi Teker Tekerlekler
| Ürün adı: | 10 inç 350kg döner üst plaka alüminyum çekirdekli kauçuk ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel te |
|---|---|
| stil:: | Alüminyum kauçuk ağır hizmet tipi avrupa tipi endüstriyel tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 250 mm |
6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU Teker Tekerlekler OEM
| Ürün adı: | 6 "Sert Levha Endüstriyel Dökme Demir Tekerler 2 İnç Geniş Yeşil Tekerlek Ağır Hizmet Tipi PU T |
|---|---|
| stil:: | 6" pu sabit ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 6" |
Siyah kauçuk tekerlekler elastik yumuşak turuncu yük kapasitesi 100 ila 300 KG ve ağır iş için esnek tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
837 lbs yük kapasitesi Sıcak endüstriyel makineler için çinko boyalı destek yüzey tedavisi ile demir PU makara tekeri
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
Yüksek yük kapasitesi için 3-1/2 inç üst plaka döner yarıçaplı endüstriyel sınıflı ağır işlevli rotor top rulmanı
| Sıcaklık aralığı: | 0 ila 180 derece F |
|---|---|
| Bitir.: | Çinko kaplamalı |
| Rulman Tipi: | Top yatağı/çift bilyalı rulman |
4 Paket 2.5 Inç Ağır Görevli Döner Fren Durdurucu Sink Kaplama Polyurethane / Caster Wheel Side Brake
| Uygulama: | Tezgah Veya Diğer Ağır Ahşap Ürünler |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 2,5 inç |
| Paket miktarı: | 4 |
4 İnç 5 İnç 6 İnç 8 İnç Düz Siyah Yüksek Isı Tekerleri Ağır Hizmet Tipi Isıya Dayanıklı Teker Tekerlekler Döner
| Ürün adı: | 4 İnç 5 İnç 6 İnç 8 İnç Düz Siyah Yüksek Isı Tekerleri Ağır Hizmet Tipi Isıya Dayanıklı Teker Tekerl |
|---|---|
| stil:: | 4 inç döner ısıya dayanıklı tekerlekler |
| Yükleme kapasitesi:: | 300/350/400/500kg |
0375 Inch Bolt Delik Boyutu Süper Ağır Görevli Çarklar Poliüretan Tekerlekler 4 X 45 Inch Plak Boyutu Sağlam Ağır Yük Kapasitesi Tekerlekler
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Brake: | Front Brake |
200-500 kg yük kapasitesi olan ağır yüklü araba arabaları
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
| Kullanımı: | araba arabası |
46 mm, işaretlemeyen dökme demir kauçuk tekerlekler, güçlü 264 lbs yük kapasitesi
| Türü: | tekerler |
|---|---|
| ağırlık birimi: | 4kg-5kg |
| Kapasite: | 264 pound |

