Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for stable transport ] eşleşme 52 Ürünler.
4 Naylon Top Taşıma Çarkı Set 2 Montajında vida ile Sabit Çekirdek Tekerlekler
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Mobilya Çubukları Kara Tekerlek Çoğu Mobilya ile Uyumlu
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Çelik Çarklar 100-300KG Yük Kapasitesi 3-8 Kauçuk Tekerlekli
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
0.25 inç plaka kalınlığı paslanmaz çelik makaralar toplam kilit fren türü ve 45 mm tekerlek genişliği ile
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Çinko kaplı kapalı kauçuk rotorlar 2 inç Tekerlek çapı 46mm Tekerlek Ağır görev hareket için
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Yeşil çelik tekerlek malzemesi ile hızlı ve kolay kaldırma
| Üst Plaka Boyutu: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| yük yüksekliği: | 148/176/204/248 mm |
| Yüzey Tedavisi: | Galvaniz Kaplama |
Paslanmaz çelik levha rotorları 3 inç beyaz gri tekerlekler hassas top rulmanları ile
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
4 inçlik top taşıyıcı tekerlekleri olan çinko kaplamalı orta yüklü ruller
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Katı çekirdekli tekerlekli top rulmanları Amerikan Tipi Plakası Montajı 2
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
Gri Polyurethane 4 Inch Top Taşıma Çarkları 300 Lbs Yük Kapasitesiyle
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |

