Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley wheels for stable transport ] eşleşme 52 Ürünler.
837 lbs yük kapasitesi ağır yüklü rotorlar kırmızı poliüretan tekerlekler demir tekerlek merkezi
| Renk: | Kırmızı |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
| Tekerlek Merkezi: | Demir |
Ağır makine ve endüstriyel ekipman hareketleri için optimize siyah tekerlekli ağır görevli süper ağır görevli makine
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 4 X 4.5 Inç Plaka Boyutu 7.5 Inç Toplam Yüksekliği Depo için idealdir
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
M12x15mm ipli saplı sessiz ve eskisine dayanıklı araba tekerlekleri
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
| Yükleme: | Bilye |
Ağır Güçlü Çinko Boyalı Çarklar Poliüretan Tekerleklerle 837 lbs'ye Kadar Yük Kapasitesi Çift Top rulmanları
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
Çelik Konut Ağır Görevli Kauçuk Çark 8 Inç Dayanıklı Çelik Kauçuk Kombinasyon Çark Depo Arabaları için Uygun
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Siyah kauçuk tekerlekler elastik yumuşak turuncu yük kapasitesi 100 ila 300 KG ve ağır iş için esnek tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Çinko Boyalı Demir Ağır Görevli Çark Çarkı Set Çifte Top rulmanları 144mm Uzunluk
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Ağır yüklü yüksek trafik ortamları için 3 inçlik gövdesini çevirenler
| Tekerlek çapı: | 3 inç |
|---|---|
| Rulman Tipi: | hassas bilyalı rulman |
| Cıvata Delik Aralığı: | 76*61mm |
Çeşitli Kök Boyutu M12x15mm Trolley Arabası için 3 Inç Çelik Çarklar
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

