Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley castor wheels ] eşleşme 49 Ürünler.
Ağır Hizmet Arabası Teker Tekerlekleri 100x50mm 4 inç Döner Tablalı Tekerler Siyah Demir Çekirdekli Kauçuk
| Ürün Adı: | 100x50mm 4 inç Döner Plaka Tekerler Siyah Demir Çekirdek Kauçuk Ağır Hizmet Arabası Caster Tekerlekl |
|---|---|
| Tarzı:: | 100mm Demir Kauçuk Teker |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
Endüstriyel Arabası Teker Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek, Yan Frenli Yumuşak Döner Plakalı
| Ürün adı: | Yan Frenli 8 İnç Kırmızı PU Tekerlek Yumuşak Döner Plakalı Endüstriyel Araba Teker Tekerlekleri Ağır |
|---|---|
| stil:: | Yumuşak teker ağır hizmet tipi ruletler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 660 pound |
Ağır Güçlü Trolley Arabası Tekerlekleri 2.5 Bolt Delik Aralıklı Kauçuk / Naylon Döner / Sert
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Cıvata Delik Aralığı: | 2,5 inç |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch Endüstriyel Ağır Görevli Trolley Tekerlekleri 8 Inch
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
90mm-125mm'lik top rulmanı olan ağır yüklü araba tekerlekleri
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Dişli Sap/Üst Kaplamalı |
| Gövde Boyutu: | M12x15mm |
Döner / sert / kilitleme montu olan ağır yüklü araba rotörleri
| Dağı: | Döner, Sert, Kilitli |
|---|---|
| Tekerlek çapı: | 3/4/5/6/8 İnç |
| Kullanımı: | araba arabası |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
CE Sertifikalı Tekerlekler Ağır Hizmet Tipi Yükseklik Aralığı 90mm 125mm Sepet Arabası Endüstriyel ve Ağır Yük Taşımacılığı için İdeal
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Kilitli Montajlı Tekerlekli Arabası Tekerlekleri Ağır Hizmet Tipi Dişli Saplı Cıvata Deliği Aralığı 2,5 İnç Ağır Hizmet Uygulamaları İçin
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

