Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty trolley castor wheels ] eşleşme 52 Ürünler.
200-500kg Yük Kapasitesi 3-8 Inç Filmiş Kök Endüstriyel Trolley Araba Çarkları
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
3 inç çelik döşeme tekerlekleri 2.5 inç bult delik aralığı ile
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
M12x15mm ipli saplı sessiz ve eskisine dayanıklı araba tekerlekleri
| Plaka boyutu: | 4 X 4,5 İnç |
|---|---|
| Yükseklik: | 90mm-125mm |
| Yükleme: | Bilye |
Endüstriyel Kauçuk Çubukları, İşaretsiz Çaplama Türü Endüstriyel ve Malzeme Taşımacılığı için tasarlanmış Ağır Yüklü Tekerlekler
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Plastik / Paslanmaz Çelik Platformu Döner Çarklı Renkli Katlanmalı Araç
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
|---|---|
| Superiority: | Portable |
| Usage: | Transporting Heavy Or Bulky Items |
880LBS Kurutma Rafı Yan Fren Döner 6 İnç Fenolik Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 İnç Kurutma Rafı Arabası Tekerleği Döner Yan Fren Isıya Dayanıklı Endüstriyel Tekerler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | 6 inçlik kurutma rafı tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
Çelik Çarklar 100-300KG Yük Kapasitesi 3-8 Kauçuk Tekerlekli
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 100-300 kilo |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
Çeşitli zemin türlerinde çekiş ve pürüzsüz yuvarlanma sağlayan zine kaplamalı ipli saplı döşeme tekerlekleri
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
| Housing Material: | Steel |
Frenli Tekerlekler Tekerlek Kauçuk 2 inç 4 inç 5 inç Tekerlekler Frenli Siyah Mavi Yeşil Renklerde Döner Sabit Tipler
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |

