Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ duty casters ] eşleşme 1101 Ürünler.
Katı Sabit Tekerlekli Plastik Orta Hizmet Tekerleri 80kg Yük Kapasitesi Fabrika
| Ürün adı: | Katı Tekerlek 80kg Yük Kapasitesi Plastik Sabit Orta Hizmet Tekerleri Toptan Satış |
|---|---|
| Renk:: | Açık sarı |
| Tekerlek boyutu:: | 3 inç |
4"X2" Demir Çekirdekli 360° Dönen Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD Toptan 4"x2" Siyah Kauçuk Demir Çekirdekli Döner Plaka 360 ° Dönen Ağır Hizmet Tekerle |
|---|---|
| Stil:: | 4" kauçuk döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 4 inç |
4 İnç Tekerlek 180kg Kapasiteli Ağır Hizmet Tipi Tekerler Demir Kauçuk Sert Plaka
| Ürün adı: | WBD, 4 inç Tekerlek 180kg Kapasiteli Demir Kauçuk Sert Plaka Arabası Ağır Hizmet Tekerleri Tedarik E |
|---|---|
| Stil:: | 4" kauçuk sert ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 100MM |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg Kapasite Sabit Plate Caster Wheel Üretici
| Ürün Adı: | OEM Kauçuk Tekerlek 125mm 200kg Kapasite Sabit Plak Ağır Görevli Çarklar |
|---|---|
| Tarzı:: | 5" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 5 inç |
5"X2" Döner Yan Kilit Demir Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | WBD Fabrika Satışları 5"x2" Döner Yan Kilit Demir Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 5" kauçuk yan fren ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
150mm Demir Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri Logo Özelleştirilebilir
| Ürün adı: | 150mm Demir Çekirdekli Kauçuk Sabit Tekerlek Logosu Özelleştirilebilir Ağır Hizmet Tipi Tekerler Sat |
|---|---|
| Stil:: | 6" kauçuk sabit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 6 inç |
8 İnç Büyük Tekerlek Döner Plaka İçi Boş Çekirdekli Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Doğrudan Satış 8 İnç Büyük Tekerlek Döner Plaka İçi Boş Çekirdekli Kauçuk Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Stil:: | 8" kauçuk döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 200mm |
5" Siyah Tekerlek Döner Plaka Ağır Hizmet Tekerleri Çelik Braketler
| Ürün adı: | WBD Toptan Satış 5" Siyah Tekerlek Döner Plakalı Plastik Ağır Hizmet Tekerleri Çelik Braketler |
|---|---|
| Stil:: | 5" pp döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 5" |
Tek Frenli 150X50mm Boyutlu Plastik Döner Ağır Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Tek Frenli 150X50mm Ebatlı Siyah Tekerlek Plastik Döner Ağır Hizmet Tekerleri İmalatı |
|---|---|
| Stil:: | 150 mm pp döner ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek boyutu:: | 150X50mm |
Yön TPR Teker 50mm Çift bilyalı rulmanlı Hafif Hizmet Tekerleri
| Ürün adı: | Mavi Yön TPR Tekerleği 50mm Yüksek Kapasiteli Hafif Hizmet Teker Teker Seti Toptan Satış |
|---|---|
| stil:: | Hafif hizmet mavi tpr sert tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 50mmx20.3mm |

