Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] eşleşme 47 Ürünler.
5 İnç Toplam Yükseklik, Bilyalı Rulmanlı Poliüretan Tekerlekler ve 450-850kg Yük Kapasitesi Mobilite Çözümleri
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Casters 1000 Lbs Yük Kapasitesiyle Pu Caster Wheel
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
Endüstriyel Kullanım İçin PU Demir Tekerlek Malzemeli ve 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli Bilyalı Rulmanlı Poliüretan Tekerlekler
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
Yüksekliği 194mm kırmızı PU tekerlek poliüretan tekerlekler pürüzsüz battaniye tipi endüstriyel tekerlekler ağır ekipman ve makine taşımacılığı için idealdir
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Ağır Güçlü 350 kg PU dökme demir frensiz döner tekerlek
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
|---|---|
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
Yumuşak Dönüş PU Demir Çürük Çekirdek Çarkı Ağır Görevli Uygulamalar için
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Yumuşak PU Demir 4 Inch Orta Görevli Top Taşıma Kilitli Döner Kök Çarkı
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
| Yükseklik: | 194mm |
Ağırlık Kapasitesi Yan Montajlı Siyah Çalışma Masa Çarkları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Fren tipi: | Tam Kilit |
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
Tek Tekerlekli Kırmızı PU Tekerlekli Polyurethane Çarkları Toplam Kilit Fren Türü Sunar Depo ve Ekipman için Mükemmel Seçim
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
5000KG Kapasiteli PU Tekerlekler Turuncu Süper Ağır Hizmet Tekerleri Çelik PU İkiz Tekerlek Döner Geniş
| Ürün Adı: | 5000KG Yüksek Kapasiteli PU Tekerlekler Turuncu Süper Ağır Hizmet Tipi Çelik PU İkiz tekerlek Döner |
|---|---|
| Tarzı:: | Süper ağır hizmet geniş tekerlekleri |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu+Siyah |

