Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 ton heavy duty pu caster wheel ] eşleşme 47 Ürünler.
Yüksekliği 194mm pu yuvarlak tekerleği depo arabaları ve endüstriyel için yumuşak yuvarlak yuvarlak tekerlek
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Ağır Görevli Çalışma Masaları Çark Çarkları Endüstriyel İşlem için Çürük Çerçeve Tek Tek Çark
| Yüklü Kapasite: | 450-850kg |
|---|---|
| tekerlek tipi: | İçi boş çekirdek |
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
450-850kg Yük Kapasiteli Poliüretan Tekerlekler 150mm Tekerlek Boyutu PU Demir Tekerlek Malzemesi Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerlekler
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |
1000 Lbs Yük Kapasiteli ve 2 İnç Tekerlek Genişliğine Sahip 5 İnç Toplam Yükseklik Poliüretan Tekerlekler, Ağır Hizmet Tipi Depo İçin Sağlam Tekerlekler
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
150mm Tekerlek Boyutu Polyurethane Casters Yumuşak Çarpım Dayanıklı Değiştirme Tekerlekleri Ağır Yük Arabası ve Ekipmanı için Uygun
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Yüksekliği 194mm Poliüretan Çarklar Ağır görevli tekerlekler Tekerlek boyutu 150mm Yüklü Kapasite 450 ila 850kg Ekipman için hareketlilik
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
Sanayi Uygulamaları İçin Uygun, Ağır Hizmet Tipi, Dayanıklı, Bilyalı Rulmanlı ve Tam Kilit Fren Tipli Düz Tabanlı Poliüretan Tekerlekler
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
3.75 X 2.75 inç montaj boyutlu tek tekerlekli PU tekerlek, endüstriyel arabalar, ekipmanlar ve malzeme taşıma ihtiyaçları için
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Height: | 194mm |
300-450kg Amerikan Tipi Ağır Güçlü PU Demir Alüminyum Çekirdek Endüstriyel Çark Tek Tekerlekli
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |
Bilyalı Rulmanlı, 450 ila 850 kg Yük Kapasiteli, Pürüzsüz Sırtlı Poliüretan Tekerlekler, Depo ve Uygulamalar İçin İdeal
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |

