Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ industrial casters ] eşleşme 786 Ürünler.
Siyah Renkli Çift Bilyalı Rulmanlı Süper Ağır Hizmet Tipi Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
450-850kg Yük Kapasiteli Poliüretan Tekerlekler 150mm Tekerlek Boyutu PU Demir Tekerlek Malzemesi Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Tekerlekler
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Tread Type: | Smooth |
Top Taşıyan Demir PU Çark Çarkı 100mm Üstün Yük Taşıma Kapasitesi İçin
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Renk: | Kırmızı |
Ağır Güçlü Polyurethane Çarkları Kırmızı Çift Top rulmanları 837lbs Yük Kapasitesi
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
Ağır Güçlü Kırmızı Demir Tekerlek Merkezi Topu Taşıyan Çarklar 837lbs'e Kadar Yük Kapasitesi Çinko Boyalı
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
144mm Polyurethane Heavy Duty Caster Wheels Çift Top rulmanları Kırmızı Demir PU Pürüzsüz Hareket
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
|---|---|
| Boyut: | 100 mm |
| Toplam uzunluk: | 144mm |
Polyurethane Heavy Duty Casters / Iron Pu Caster Wheel Uzun Sürekli Çift Top rulmanları
| Tekerlek malzemesi: | Poliüretan |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
Ağır Güçlü Çinko Boyalı Çarklar Poliüretan Tekerleklerle 837 lbs'ye Kadar Yük Kapasitesi Çift Top rulmanları
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
|---|---|
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
| Yükleme kapasitesi: | 837 pound'a kadar. |
837 lbs ağır polyurethane tekerlekler çift top rulmanları kırmızı demir merkezler
| Türü: | Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Tekerlek Kapasitesi: | 837 lbs |
| tekerlek yatağı: | Çift Bilyalı Rulmanlar |
Ağır Güçlü Kırmızı Polyurethane Çubuklar 144mm Uzunluk Çinko Boyalı Çift Top rulmanları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Boyut: | 100 mm |

