Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] eşleşme 283 Ürünler.
Yüksek Yük Kapasitesi 837 lb'ye kadar ağır yüklü tekerlekli ve 144 mm'lik uzunlukta
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Demir Tekerlek Merkezi Ağır Görevli Çarklar Malzeme Taşımacılığındaki Performansı İçin Dayanıklı Top Taşımacılığı Özelliğiyle 100mm Çaplı
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
144mm Toplam Uzunluk Polyurethane Çarklı Ağır Görevli Çarklar
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Color: | Red |
Yüksek Yük Kapasitesi Kırmızı Polyurethane Ağır Görevli Çarklar Çift Top rulmanları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Renk: | Kırmızı |
| Braket Yüzey İşlemi: | çinko boyalı |
Çinko Boyalı Bracket Yüzey Tedavisi Top Taşıyıcı ve Demir Tekerlek Merkezi ile Ağır Görevli Çarklar
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
Endüstriyel ambalajlama ve montaj hattı operasyonları için optimize edilmiş plastik tekerleklere sahip ipli saplı endüstriyel makaralar
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
Ağır Güçlü Kırmızı Polyurethane Çubuklar 144mm Uzunluk Çinko Boyalı Çift Top rulmanları
| Yükleme: | Bilye |
|---|---|
| Toplam uzunluk: | 144mm |
| Boyut: | 100 mm |
100 mm Ağır Güçlü Çarklar Genel Uzunluk 144 mm Ağır Güçlü Uygulamalar İçin
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
144mm Toplam Uzunluk ve Polyurethane Tekerlek Malzemesi Ağır Görevli Uygulamalar için Ağır Görevli İster
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
3 ila 8 İnç Tekerlek Çapı, İşaret Bırakmayan Yüzeyli Rulmanlı Kauçuk Tekerlekler, Ağır Yük Taşıma ve Endüstriyel Kullanıma Uygun
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |

