Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ fixed plate 125mm castor wheels ] eşleşme 6 Ürünler.
Kırmızı 230kg PU Sabit Plakalı 125mm Ağır Hizmet Tekerleri
| Product Name: | 125mm Diameter Red Wheel 230kg PU Fixed Plate Heavy Duty Casters For Caster Wholesaler |
|---|---|
| Style:: | 125mm pu fixed heavy duty casters |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
230kg Kapasiteli TPR Döner Plakalı Yumuşak Tekerler Bilyalı Rulman 125mm Tekerlek Tekerlekler
| Ürün Adı: | Fabrika Satış 230kg Kapasite 125mm Gri TPR Tekerlek Döner Plaka Yumuşak Ağır Hizmet Tekerleri Bilyal |
|---|---|
| Tarzı:: | 125mm TPR döner ağır hizmet tekerleri |
| Tekerlek boyutu:: | 125mm |
125 mm Yük Kapasitesi 880LBS Ağır Hizmet Döner Tekerlekler Tekerlekler
| Ürün adı: | 125mm Çap Yüksek Yük Kapasitesi 880LBS Demir PU Tekerlek Döner Kilit Ağır Hizmet Tekerleri Toptan |
|---|---|
| stil:: | 880lbs pu yan kilit ağır hizmet tipi tekerler |
| Tekerlek kapasitesi:: | 880 libre |
125mm PU Tekerlek Üst Plakası Frenli Döner Tekerlekler Basma Tipi
| Ürün Adı: | WBD Toptan 125mm Çap Alüminyum Çekirdek PU Tekerlek Üst Plaka Döner Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Style:: | 125mm aluminium pu swivel heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
880LBS Kurutma Rafı Yan Fren Döner 6 İnç Fenolik Tekerlekler
| Ürün adı: | 6 İnç Kurutma Rafı Arabası Tekerleği Döner Yan Fren Isıya Dayanıklı Endüstriyel Tekerler Tedarikçisi |
|---|---|
| stil:: | 6 inçlik kurutma rafı tekerleri |
| Tekerlek çapı:: | 6 inç |
1

