Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 3 ton pu caster wheel ] eşleşme 47 Ürünler.
6600lbs Süper Ağır Hizmet Tekerleri İkiz Tekerlek Döner Plaka 10 İnç Kırmızı Pu Geniş Caster Tekerlekler
| Ürün adı: | 10 inç Kırmızı Pu Geniş Caster Tekerlekler 6600lbs Kapasiteli Ekstra Ağır Hizmet Tekerleri İkiz teke |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tipi 10 inç teker |
| Tekerlek Rengi:: | Kırmızı+Gümüş |
Sanayi Uygulamaları İçin Uygun, Ağır Hizmet Tipi, Dayanıklı, Bilyalı Rulmanlı ve Tam Kilit Fren Tipli Düz Tabanlı Poliüretan Tekerlekler
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
10 İnç Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan Çelik Demir PU İkiz Tekerlekler Döner Tekerler
| Ürün adı: | 10 İnç Süper Ağır Hizmet Tekerleri Poliüretan Dökme Demir PU Tekerlekler Döner Tekerler |
|---|---|
| stil:: | Süper ağır hizmet tekeri |
| Tekerlek Rengi:: | Turuncu+Siyah+Gümüş |
5 İnç Toplam Yükseklik, Bilyalı Rulmanlı Poliüretan Tekerlekler ve 450-850kg Yük Kapasitesi Mobilite Çözümleri
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
Ağır Yükler İçin Şık Tasarlanmış 4 Inç Polyurethane Çubuklar
| Toplam yükseklik: | 4 inç |
|---|---|
| Tekerlek Boyutu: | 150mm |
| Yükseklik: | 194mm |
Kilitli Polyurethane Casters ile Döner Tek Tek Tekerlekli Top Taşıyıcı Malzeme Taşıma ve Taşıma Uygulamaları için Mükemmel
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Yüksekliği 194mm Poliüretan Çarklar Ağır görevli tekerlekler Tekerlek boyutu 150mm Yüklü Kapasite 450 ila 850kg Ekipman için hareketlilik
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Tread Type: | Smooth |
Tek tekerlekli stil kırmızı PU tekerlekli poliüretan kasketler toplam kilit fren türü dayanıklılık malzemeleri
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Toplu kilit frenli ve içi boş çekirdek tekerlekli top taşıyan poliüretane rotörler
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
300-450kg Amerikan Tipi Ağır Güçlü PU Demir Alüminyum Çekirdek Endüstriyel Çark Tek Tekerlekli
| Tekerlek Genişliği: | 2inç |
|---|---|
| Yükleme: | Bilye |
| Tekerlek malzemesi: | poliüretan+demir |

