Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 2000 lbs bearing swivel casters ] eşleşme 22 Ürünler.
Siyah Polyurethane Plakası Taşıma Top Taşıma 2000 Lbs Toplam Kilitli Döner Çarklar
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Mounting Type: | Plate |
2000 lbs Toplam Kilitlenmiş Ön Fren Süper Ağır Görevli Çelik Çubuklar
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
| Brake: | Front Brake |
Çelik Ağır Görevli Döner Çark 2000 Lbs Yük Kapasitesi 3.5 Inch Döner Yarıçapı
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
2 İnç Siyah Plastik Kilitlenebilir Döner Tekerler Katı tip
| Ürün Adı: | WBD Çamaşır Makineleri İçin 2 İnç Siyah Plastik Tekerlekler Döner Kilitli Cıvata Deliği Çift Tekerle |
|---|---|
| Tarzı:: | Hafif hizmet tipi cıvatalı çift tekerlekli tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 50mmx19mm |
Siyah Renkli Çift Bilyalı Rulmanlı Süper Ağır Hizmet Tipi Tekerlek, Ağır Hizmet Endüstriyel Uygulamaları İçin
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
Döner Yarıçap 3,5 Inç Ultra Ağır Görevli Çark Çarkları Endüstriyel Uygulamalar için Ağır Görevli Ağır Yük Kapasitesi Çarkları
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Siyah Süper Ağır Görevli Plak Montaj Çelik Casters 2000 Lbs Yük Kapasitesi 50mm Tekerlek
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
125mm PU Tekerlek Üst Plakası Frenli Döner Tekerlekler Basma Tipi
| Ürün Adı: | WBD Toptan 125mm Çap Alüminyum Çekirdek PU Tekerlek Üst Plaka Döner Ağır Hizmet Tekerleri |
|---|---|
| Style:: | 125mm aluminium pu swivel heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 4 X 4.5 Inç Plaka Boyutu 7.5 Inç Toplam Yüksekliği Depo için idealdir
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Plaka Montajı Süper Ağır Görevli Çarklar 50mm Çark Genişliği Ağır Yükler için 3,5 Inç Döner Yarıçap
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |

