Tüm ürünler
-
Hafif Hizmet Tekerleri
-
Orta Hizmet Tipi Tekerler
-
Ağır Hizmet Tekerleri
-
Endüstriyel tekerlekler
-
Ağır Hizmet Arabası Tekerlekleri
-
Mobilya Tekerleri
-
Tıbbi Tekerler
-
lastik tekerlekler
-
poliüretan tekerlekler
-
naylon tekerlekler
-
Süper Ağır Hizmet Tekerleri
-
Paslanmaz Çelik Tekerler
-
İskele Tekerlekleri
-
Tezgah Tekerleri
-
Katlanabilir Platform Arabası
-
Daha fazla ürün
anahtar kelimeler [ 100mm double brake rubber casters ] eşleşme 32 Ürünler.
3-8 inç Elastik Mavi Kauçuk Çark Çarkı Sink kaplama ile işaretsiz
| Rulman Tipi: | Makaralı/Çift Bilyalı/Düz Rulman |
|---|---|
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
| Kullanımı: | İç Mekan/Dış Mekan |
4 İnç Katı Kauçuk Tekerler Döner Kilitlemeli Dişli Kök Teker Tekerlekler Kapaklı
| Ürün Adı: | 4 İnç Katı Kauçuk Tekerler Döner Kilitleme Dişli Kök Kapaklı Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tarzı:: | Dişli Kök kilitlenebilir kauçuk tekerlekler |
| Tekerlek boyutu:: | 100 mm |
Endüstriyel Kauçuk Çubukları, İşaretsiz Çaplama Türü Endüstriyel ve Malzeme Taşımacılığı için tasarlanmış Ağır Yüklü Tekerlekler
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Özel yapılmış kauçuk kabukları birimi Ağırlığı 4kg 5kg Renk seçenekleri Siyah Mavi Yeşil Ekipman hareketliliği ve sanayi için mükemmel
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
Endüstriyel Uygulamalar İçin Ağır Güçlü Kauçuk Çubukları
| Türü: | Döner/Sabit/Frenli Tekerlekler |
|---|---|
| Ev materyalleri: | çelik |
| Özellik: | özelleştirilebilir |
Siyah kauçuk tekerlekler elastik yumuşak turuncu yük kapasitesi 100 ila 300 KG ve ağır iş için esnek tekerlekler
| Application: | Industry |
|---|---|
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
| Tread Type: | Non-Marking |
Yük Kapasitesi 100 ila 300 KG Ağır Güçlü Lastik Çark 8 Inç Siyah Mavi Yeşil Performans Ağır Yük Taşıma Çarkı
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
Yumuşak Roller Kauçuk Çarkları Endüstri için Döner Kauçuk Çarkı
| Tekerlek çapı: | 3-8 inç |
|---|---|
| Özellik: | özelleştirilebilir |
| Rulman Tipi: | Makaralı/Çift Bilyalı/Düz Rulman |
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Customizable Rubber Casters Bearing Type Roller/Double Ball/Plain Bearing Finish Zine Plated/Threaded Stem
| Feature: | Customable |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Finish: | Zine Plated/Threaded Stem |

